Bytomskie Centrum Rehabilitacji i SPA

tel. 664 284 404

info@spa-medica.pl

Cennik produkty kosmetyczne

produkty na bazie oleju konopnego produkowane są
z nasion konopii siewnych

  

ŻEL PRZECIWBÓLOWY

ZIOŁOWY ŻEL Z OLEJEM KONOPNYM, mentolem, wyciągami z kasztanowca, żywokostu, kamfory i eukaliptusa. Przeznaczony do masażu skóry w przypadku zmęczonych mięśni, stawów i ścięgien. Masaż skóry w obszarze mięśni i stawów zmniejsza uczucie zmęczenia.

CENA: 22 zł

  

ŻEL Z KASZTANOWCA

dla osób z problemem żylaków. Kasztanowiec jest stosunkowo niedawno stosowany w ziołolecznictwie. Składniki czynne kasztanowca:

  • escyna,
  • eskulina,
  • flawonoidy,
  • glikozydy.

Escyna działa wzmacniająco na ściany żył i zwiększa ich elastyczność, zmniejsza obrzęki. Żel jest przeznaczony do stosowania na skórę, działa kojąco na hemoroidy.

CENA: 27 zł

  

MAŚĆ ZIOŁOWA NA REUMATYZM

Ziołowa maść z wyciągiem z pokrzywy i skrzypu. Pokrzywa i skrzym są jednymi z najważniejszych roślin leczniczych. Przeznaczona do pielęgnacji skóry dla skór atopowych oraz do smarowania skóry osób cierpiących na łuszczycę.

CENA: 17 zł

  

MAŚĆ ZIOŁOWA NA REUMATYZM

Maść o dobroczynnym działaniu żywokostu lekarskiego. Przeznaczona do masażu skóry zmęczonych nóg, nadwyrężonych mięśni i stawów. Szczególnie polecana osobom starszym, borykającym się z problemem żylaków. Odpowiednia także dla sportowców i osób ciężko pracujących fizycznie.

 

CENA: 17 zł