Bytomskie Centrum Rehabilitacji i SPA

tel. 664 284 404

info@spa-medica.pl

SPA

Liposukcja bezigłowa

Zabieg ten redukuje cellulit, pozwala na pozbycie się zbędnych czy niepożądanych nagromadzeń tkanki tłuszczowej oraz poprawia jędrność skóry, poprawia także krążenie krwi, a nadmiar nagromadzonych płynów zostaje usunięty.

Zabieg służy przede wszystkim do modelowaniu sylwetki.

Zabieg wykonuje się na:

Lifting falą radiową

To nowoczesna metoda modelowania twarzy i ciała falami radiowymi RF. Dokonuje bezinwazyjnego liftingu poprzez głębokie nagrzewanie tkanek. Nie powoduje jednocześnie nadmiernego wzrostu temperatury powierzchni skóry, a także samej tkanki podskórnej. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Wstępne efekty odczuwalne są już po pierwszym zabiegu.

Pełny rezultat liftingu osiągnięty jest po zakończeniu serii.

Zabiegi wykonuje się:

Masaż gorącymi kamieniami

To połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Różnej wielkości kamienie przystosowane są do masażu odpowiednich części ciała. Masaż ten daje efekt niesamowitego odprężenia, relaksu, wewnętrznej równowagi, rozluźnienia mięśni i pobudzenia krążenia. Redukuje stres, zmęczenie, zmniejsza napięcia mięśniowe, korzystnie wpływa na układ krwionośny, przyspiesza metabolizm, przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności organizmu. Działa kojąco na zmysły, reguluje strefę emocjonalną, poprawia pracę narządów wewnętrznych, pobudza mikrokrążenie krwi, likwiduje stres i niepokój, dostarcza siły i odporności.

Masaż odchudzający

Masaż ten stosowany jest w okolicach bioder, brzucha, ud i pośladków. Jest bardzo intensywny, a zastosowane techniki wpływają na rozbijanie komórek tłuszczowych znajdujących się głęboko w tkance podskórnej.

Masaż ten jest idealnym uzupełnieniem kuracji odchudzającej.

BOA

Masaż aparatem rozwiązuje problem ciężkich, opuchniętych nóg, usprawnia krążenie, dzięki czemu zapobiega tworzeniu się zmian zastoinowych w niewydolności krążenia, co z kolei pomaga zapobiec takim schorzeniom jak zakrzepica żył głębokich. Masaż polega na stopniowym wypełnianiu się rękawów począwszy od położonych najdalej od serca. Delikatny sekwencyjny nacisk jest wywierany w kolejności na stopy, łydki, kolana, pośladki aż do talii. Ten typ masażu usprawnia odpływ chłonki i daje uczucie odprężenia.

Zabieg Boa jest przyjemny, relaksujący i nie wymaga wysiłku.